Plavání ve velkém bazénu

V Aquaparku Laguna Třebíč organizujeme kurzy plavání pro rodiče s dětmi od 6 měsíců do 6 let věku. Lekce probíhají jedenkrát týdně, děti jsou rozděleny dle věku a dovedností.


Ve velkém bazénu plavou děti od 2,5 do 6 let spolu s rodiči. Lekce probíhají o víkendu dopoledne. Plavání je koncipováno tak, aby se děti hravou formou naučily základním plaveckým dovednostem.

Děti se s rodiči učí základy splývání, skoky z kolene nebo stoje, samostatné doplavání k břehu, plavání s deskou a mnoho dalšího. Po osvojení základů začínáme s výukou plaveckých technik (kraul, znak a prsa) a děti se postupně osamostatňují.


Kurz je složen z 12 lekcí a zpravidla trvá 3 měsíce. Kurzy začínají v září, lednu a dubnu, přes letní prázdniny se neplave.


Cena kurzu při 12 lekcích je 3.360,- tedy 280,- za 1 lekci. U sourozenců platí jedno dítě plnou částku a každý další sourozenec má na kurzovném 20% slevu.


Lekce nejsou tréninkem pro závodní plavce, chceme děti zábavnou formou naučit nebát se vody a základy plavání a to vše za podpory rodičů.


Těší se na Vás Ditta a kolektiv plavaček