Plavání v malém bazénu

V Aquaparku Laguna Třebíč organizujeme kurzy plavání pro rodiče s dětmi od 6 měsíců do 6 let věku. Lekce probíhají jedenkrát týdně, děti jsou rozděleny dle věku a dovedností.


V malém bazénu, který je vyhřátý na 29°C, plavou děti od 6 měsíců do 2,5 let. Lekce probíhají ve všední dny odpoledne a o víkendu dopoledne. Ve vodě je maximálně 9 dětí s rodiči a instruktorka, která Vás celou lekcí provede.

S nejmenšími dětmi se rodiče učí manipulaci ve vodě, plavání na zádech, potápění a další techniky. Vše probíhá zábavnou formou, abychom zaujaly děti i rodiče.


Okolo jednoho roku se děti učí vylézat sami z bazénu a skákat zpět do vody, správně vydechovat a spolu s rodiči lovit pod vodou. Následně jsou děti a rodiče připravovány na přechod do velkého bazénu, který je velkým krokem.


Kurz je složen z 12 lekcí a zpravidla trvá 3 měsíce. Kurzy začínají v září, lednu a dubnu, přes letní prázdniny se neplave.


Cena kurzu při 12 lekcích je 3.360,- tedy 280,- za 1 lekci. U sourozenců platí jedno dítě plnou částku a každý další sourozenec má na kurzovném 20% slevu.


Těší se na Vás Ditta a kolektiv plavaček