Plavání v rodině

První kontakt s vodou v podobě plavání může mít vaše miminko již ve 3 týdnech svého života a to v bezpečí a klidu domova ve vaně, která je miminku bazénkem. Doma děti plavou s rodiči, buď každý den, nebo obden a to až do šesti měsíců, kdy je většinou už vana pro malého plavce malá a dítě plynule přechází do bazénu.

Vyškolená instruktorka přijde k Vám domů a ukáže první úchopy pro plavání ve vaně, a pokud budete mít zájem, ukáže nácvik potápění. Dále Vás naučí jak s dítětem odpočívat v takzvaném klubíčku, poradí jak dlouho plavat ve vaně a hlavně si vše vyzkoušíte pod dohledem instruktorky.

Může být i možnost že se miminku plavání a pobyt ve vodě nebude líbit a i na tuto možnost jsme připravené. Ukážeme Vám plavání a úchopy, kdy Vy rodiče budete s miminkem přímo ve vodě, a děťátko uslyší tlukot Vašeho srdce a uklidní se a plavání už nebude nic bránit.

Po každém plavání si miminko musí odpočnout a to v podobě masáží, které provádíme podle metody Jany Hašplové. Samozřejmě používáme jen přírodní oleje, které jsou pro masáže velmi příjemné. Například koliková masáž Vám a miminku ušetří nejednu krušnou chvilku.

Moc rádi vám zodpovíme otázky ohledně kojení, nošení dětí, spinkání a nespinkání, dětských prdíků a jiné důležité dotazy.


Už teď se na Vás a Vaše miminko těší Ditta a kolektiv plavaček